Zabawki edukacyjne marki Premier

Aby zabawa z naszym pupilem była jak najbardziej ciekawa powinniśmy koniecznie znaleźć na rynku zabawek dla zwierząt takie, które będą nie tylko ładnie wyglądały, ale także pozwolą nam bardziej zainteresować psa. Nie będzie to zadanie trudne, gdy tylko zdecydujemy się na zaufanie firmie Premier. Jest to producent zabawek, które mają bardzo ciekawą konstrukcję umożliwiającą umieszczenie w ich wnętrzu przysmaków naszego pupila. Mogą to być kawałki kabanosów czy ciasteczka. Każda zabawka jest tak zbudowana, żeby zmusić psa czy kota do wysiłku umysłowego w celu wydobycia ze środka przysmaku. Takie rozwiązanie powoduje, że nie będziemy już musieli obawiać się o to, że nasz pupil znów po chwili zabawy zacznie wykazywać znudzenie.

Edukacyjne zabawki marki PremierZabawki edukacyjne Premier będą pozwalały bez problemu zająć jego uwagę na dobrych kilka godzin, szczególnie, jeśli posiadamy młodego zwierzaka. Przedmioty te wykonane są starannie i każdy z nich jest sprawdzany zanim trafi do sklepów, co zapewnia nas, że będziemy zadowoleni z każdego zakupu, a nasz pupil będzie całkowicie bezpieczny podczas zabawy. Firma Premier dołożyła należytych starań, by każdy miał do wyboru kilka rodzajów zabawek. Podzielone one zostały na kilka kategorii. Pierwsza z linii zabawek przeznaczona jest dla psów dorosłych, ras średnich i dużych. Zabawki te wykonane zostały ze wzmocnionego kauczuki oraz innych tworzyw sztucznych. Zapewnia im to odpowiednią wytrzymałość. Wygodę dla psa zapewnia zaś odpowiedni rozmiar. Każda zabawka w tej kategorii występuje przynajmniej w dwóch rozmiarach. Zabawki dla psów to kilka modeli, z których każdy w innym stopniu będzie zmuszał psa do kombinowania w celu wydobycia ze środka smakołyków. Zabawki bowiem posiadają wyprofilowane otwory, przez które będziemy mogli włożyć do środka smakołyki, ale pies już ich tak łatwo nie wyjmie.

Posiadają one otwory wylotowe, każda w innej konfiguracji, przez które mogą wypadać ciasteczka, ale tylko przy odpowiednim potraktowaniu zabawki. Niektóre z modeli posiadają kilka otworów, które pies musi najpierw do siebie dopasować. Linia dla psów dorosłych ma swój odpowiednik w linii dla młodych piesków oraz psów dorosłych ras małych. Zabawki te są mniejszymi kopiami zabawek dla dorosłych, ale różni je materiał, z którego zostały wykonane. Jest to miękki kauczuk, który będzie odpowiednio delikatny dla dziąseł młodego pieska. Ostatnią linią, w jakiej znajdziemy zabawki Premier jest linia dla kotów. Te zabawki są nieco inne, ponieważ koty posiadają zupełnie inny arsenał możliwości wykorzystywanych przez nie do wydobywania smakołyków. Zabawki te wykonane są z bardziej twardych materiałów, dzięki czemu pazurki nie pomogą w dostaniu się do środka.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.