Zabawki dla najbardziej leniwych psów

Jeśli nasz pies spędza sporo czasu w domu i nie kwapi się do podjęcia jakiejkolwiek zabawy ruchowej, nie znaczy to, że nie znajdziemy na rynku zabawek, które umilą mu czas. Psiak na pewno nudzi się podczas naszej nieobecności lub wtedy, kiedy nie możemy się nim zająć z powodu przyjmowania gości lub pracy w domu. Napełniamy miskę ulubieńca z myślą, że brak ruchu spowoduje u niego nadwagę. Warto poświęcić zatem sporo czasu i wybrać dla psiaka zabawkę, która zachęci go do podjęcia aktywności lub skutecznie odciągnie go od miski. Przykładem są piłki napełniane ciasteczkami. Jeśli pies lubi jeść, możemy mu to zapewnić poprzez umieszczanie w zabawce jego ulubionych przysmaków. Aby je zdobyć, będzie musiał podjąć jakiś wysiłek. Piłkę lub inny kształt zabawki należy odpowiednio obracać i gryźć, aby smakołyki wydostały się na zewnątrz.

Leniwy pies? - Zabawki Premier zajmą go na długi czasJest to dla każdego psa zajęcie bardzo wciągające i zajmuje mu zazwyczaj długi czas, ponieważ każdorazowe otrzymanie uwięzionego w środku zabawki przysmaku motywuje czworonoga do dalszego obracania kulą. Dla piesków, które lubią sobie podjadać jest to rewelacyjny sposób na pokonanie nudy i apetytu na coś pysznego. Poza tym, że w środku zabawki znajdują się ciasteczka, ona sama kusi kolorowymi barwami oraz zapachem. Przykładem są kulki Karlie, które pachną wanilią. Pies to zwierzę, które rozpoznaje świat głównie za pomocą węchu, więc zapachowa zabawka jest trafieniem w dziesiątkę. Ponadto w ofercie sklepu EasyPet znajdziemy wiele innych propozycji, które umilą czas naszemu psiakowi, nie wymagając od niego biegania i szarpania. Są to m.in. zabawki dentystyczne, które prezentuje nam marka Denti.

Odpowiednio wyprofilowane gryzaki oraz miętowy zapach hantli sprawi, że psiak zajmie się gryzieniem produktu, natomiast ten będzie w tym czasie czyścił jego zęby. To wszystko za sprawą specjalnych kauczukowych wypustek, jakie posiadają dentystyczne zabawki Denti. To doskonała propozycja dla psów, które nienawidzą szczotkowania zębów ani wizyt i weterynarza. Jeśli mamy leniwego psiaka, możemy urozmaicić mu czas poprzez przytulani. Marka Loofa stworzyła serię maskotek dla psów. Posiadają one solidną konstrukcję i są miękkie, dzięki czemu idealnie nadają się do gryzienia, ale także do przytulania. Dodatkową zachętą są wbudowane piszczałki. Inne zabawki dźwiękowe, za którymi nie trzeba biegać, to kolorowa seria produktów Wiggly Giggly

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.