Twój kot się nudzi?

Masz kota, ale nie masz dla niego zbyt dużo czasu? A może godzina zabawy już mu nie wystarcza, chciałby bawić się, ale nie ma z kim ani czym? Nie masz również innych kotów ani psów tak, aby mogły bawić się razem. Widzisz, że spanie na kanapie to nie jest jego ulubiona rozrywka. Masz mieszkanie, a kot marzy, aby zająć się czymś innym niż tylko wylegiwanie się na kanapie? Przez co niszczy Twoje ulubione meble, a w nocy jest na tyle wypoczęty, że zamiast spać notorycznie Cię budzi, bo rozrabia? Często Nasz pupil w mieszkaniu pod nieobecność właściciela robi wielkie pobojowisko, drapie nasze śliczne meble, nowe kanapy, okna, a także potrafi czepiać się Naszych nowych firanek. Nie możesz z nim nigdzie wyjść, ponieważ nie jest przyzwyczajony i się wszystkiego boi. A do tego nie masz nawet małego ogródka tak, aby Twój pupil mógł pospacerować sobie po zielonej trawie, ponieważ Twój blok stoi przy samej ulicy. A może jest wręcz odwrotnie Twój pupil to typowy leniuch, który uwielbia wylegiwać się w cieplutkim miejscu i nic nie robić. A do tego martwi Cię jego rosnąca waga, która może z czasem przejść w otyłość ? Chciałbyś, żeby Twój pupil zaczął się ruszać, miał dobrą kondycję fizyczną? Nie chcesz, żeby się nudził, miał zawsze miłe, kreatywne zajęcie pod Twoją nieobecność, a także chcesz, żeby grzecznie bawił się sam, gdy Ty nie masz na to siły ani czasu?

Twój kot się nudzi? - Jest rozwiązaniePewnie myślisz, że musi tak być, że gdy Ty nie masz czasu lub nie ma Cię w domu Twój pupil skazany jest na nudę. Tak jednak być nie musi, idealnym rozwiązaniem dla Naszego znudzonego kota będą zabawki dla kotów marki Premier, Karlie oraz Pet Safe. Godne polecenia są dwie zabawki dla kota marki Premier: satelita na przysmaki Twist’n Treat oraz jajko ze smakołykami Egg Cersizer. Satelita marki Premier jest wypełniona wewnątrz smakołykami, dzięki temu grzechocze przyciągając uwagę Naszego kota. Dodatkowo specjalnie wycięte rowki w zabawce Twist’n Treat przyciągają Naszego kota. Podczas intensywnej zabawy ciasteczka wypadają. Zabawka ta pozwala na długą i ciekawą zabawę zakończoną zdobytym przysmakiem. Kolejną godną polecenia zabawką dla kota marki Premier jest jajko Egg Cresizer. Zabawkę tę również można wypełnić ciastkami, dzięki temu Egg Cresizer doskonale bawi i uczy jak zdobywać upragnioną nagrodę. Kształt zabawki umożliwia turlanie się jej po podłodze, przez co wyciągnięcie smakołyków będzie dosyć trudne.

Godne polecenia są również dwie zabawki dla kotów marki Karlie: plastykowe piłeczki dla kota z grzechotką oraz wibrujący jeżyk dla kota. Plastykowe piłeczki zachęcają do zabawy Naszego kota, dzięki wydobywającemu się z nich dźwiękowi. Dodatkowo, dzięki przestrzennej budowie piłeczki Naszego pupila będzie zachęcała widoczna wewnątrz piłeczki kulka. Kolejną doskonałą zabawką dla kota marki Karlie jest wibrujący jeżyk. Zabawka ta zacznie skakać po podłodze po uprzednim pociągnięciu sznurka, zachęcając Naszego pupila do zabawy. Kolejną kreatywną zabawką dla Naszego kota stanie się SlimCat marki PetSafe. Zabawka ta jest w kształcie kuli, aby stała się interesująca należy wypełnić ją suchą karmą. Poprzez podwójne, ruchome ścianki zabawki będzie wydostawać się karma, wyłącznie gdy oba otwory znajdą się w jednej płaszczyźnie. SlimCat występuje w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, niebieskim i różowym. Wszystkie zabawki dla kota są tak zaprojektowane, aby zająć Naszego pupila na długie godziny. Bawiąc się Nasz kot będzie cały czas w ruchu, a do tego co jakiś czas będzie mógł zjeść swój ulubiony smakołyk.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.