Tresura psa z produktami Petsafe

Nasz pies wymaga pokazania mu, jakiego zachowania od niego oczekujemy, a jakie powinien zaniechać. Aby skutecznie wychować pupila, konieczna jest tresura. Dla wielu właścicieli niesfornych czworonogów szkolenie pupila okazuje się ogromnym wysiłkiem i często nie przynosi oczekiwanych skutków, ponieważ trening nie jest odpowiednio przygotowany. W sklepach internetowych znajdziemy sporo produktów, które ułatwią nam pracę z naszym czworonożnym przyjacielem. Skutek będzie o wiele szybszy.

Tresuj psa z elektronicznymi systemami PetSafeNiektóre urządzenia pilnują psa nawet wtedy, kiedy nie ma nas w domu. Tresura trwa więc cały czas. Jedną z marek, która zdobywa zaufanie właścicieli psiaków, jest PetSafe. W ofercie znajdziemy m.in. niewidzialne ogrodzenia, które znakomicie zniechęcają psa do ucieczek z terenu posesji oraz rozkopywania ogródka lub dziecięcej piaskownicy. Warto wybrać zestaw, w którym znajdziemy sporą ilość kabla. W ten sposób skutecznie zabezpieczymy wszystkie kwiaty i krzewy przed wybrykami naszego pupila. PetSafe oferuje ponadto lekkie obroże, o których bezpieczeństwie i jakości świadczy posiadany przez produkty certyfikat ECMA. Obroże elektrycznych pastuchów są wodoodporne, dzięki czemu produkt spełnia swoją rolę podczas każdej pogody.

Obroża treningowa PetSafe 100M TrainerPonadto PetSafe oferuje swoim klientom obroże treningowe, dzięki którym skutecznie i szybko oduczymy psa drapania mebli i niszczenia odzieży czy obuwia domowników. Jedną z propozycji jest obroża dla psów o wadze od 3,6 do 18 kilogramów, która posiada zasięg stu metrów. Pilot oraz obroża są wodoodporne, zatem amatorska tresura może odbywać się w każdych warunkach atmosferycznych. Praktyczną funkcją jest możliwość dźwięku, który uprzedza psa o zbliżającym się impulsie. Obroża posiada 8 poziomów impulsów, które można regulować. Model z zasięgiem do stu metrów spełnia wymagania amatorów i dostępny jest też w wersji dla większych psów.

Obroża elektryczna Petsafe z funkcją BoosterJeśli planujemy specjalistyczny trening i chcemy kupić sprzęt o większym zasięgu, idealnie nadaje się do tego obroża PetSafe działająca na odległość dziewięciuset metrów. Do pilota może dokupić drugą obrożę i szkolić jednocześnie dwa psy. Druga obroża może  być mniejszych rozmiarów co pozwoli na stosowanie jej nawet dla psów o mniejszej wadze. Obroża posiada funkcje Booster, która pozwala na szybkie zwiększenie poziomu impulsu. Obroże z impulsem w niektórych przypadkach są jedynym rozwiązaniem dla właścicieli borykających się z ucieczkami psów na spacerze dlatego warto zainwestować w dobry i sprawdzony sprzęt.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.