Tresura psa z obrożą elektroniczną

Jedną z dość ciekawych propozycji w ostatnim czasie, która pojawiła się na rynku, jest obroża elektryczna dla psa. W sklepach internetowych można znaleźć coraz więcej różnego rodzaju produktów tego typu. Jednym z producentów jest znana francuska marka Num’Axes, która już od dłuższego czasu dostarcza wiele ciekawych rozwiązań pomagających nam na co dzień zapanować nad naszymi czworonogami.

Obroża elektronicza Eyenimal PulseJedną z propozycji jest obroża elektryczna Eyenimal Pulse. Zestaw posiada wszystkie podstawowe funkcje, jakie skupiać powinna w sobie typowa obroża treningowa. Ta obroża elektroniczna działa w zasięgu do 200 metrów. Jest to jednak wielkość, która z powodzeniem wystarcza amatorom tresury psów. Pilot dołączony do zestawu, za pomocą którego będziemy mogli tresować zwierzaka, jest bardzo mały. Dzięki temu będziemy mogli niepozornie wydawać polecenia naszemu zwierzakowi. Z powodzeniem zmieści się do kieszeni. Na uwagę zasługuje fakt, iż Eyenimal Pulse został wyposażony w funkcję podświetlania obroży. Jest to bardzo pomocne w trakcie nocnych treningów. Bez wytężania wzroku, po naciśnięciu jednego przycisku pilota, dostrzeżemy naszego zwierzaka. Wszystkie funkcje, jakie posiada obroża, są dostępne w czterech przyciskach, co sprawia, że jest to produkt bardzo prosty w obsłudze. Właściciel psa po naciśnięciu konkretnego przycisku może skorzystać z dźwięku ostrzegawczego, wibracji ostrzegawczej, podświetlenia obroży lub regulowanego impulsu korekcyjnego występującego w pięciu różnych natężeniach.

W ofercie francuskiej marki znajdziesz również takie produkty jak niewidzialny pastuch elektryczny dla psa z serii Canifugue, lokalizatory psów w terenie oraz produkty typu elektryczna obroża antyszczekowa czy odstraszacze zwierząt.

Tresura psa - obroża elektryczna Canicom 5.201Inną propozycją obroży elektrycznej marki Num’axes może być zestaw Canicom 5.201. Jeżeli potrzebujemy produktu, który ma więcej poziomów impulsów ten zestaw oferuje wybór w dzięsieciostopniowej skali. Obroża elektryczna Canicom 5.201 pozwala na tresurę psa na odległości do dwustu metrów w otwartym terenie. Oprócz impulsów korekcyjnych do dyspozycji mamy jeszcze ostrzeżenie dźwiękowe oraz wibrację. Bardzo poręczny pilot, w który wyposażona została obroża elektroniczna posiada czytelny wyświetlacz LCD na którym odczytamy najważniejsze informacje. Obroża elektryczna w tym zestawie jest wyjątkowo małych rozmiarów co zapewnia komfort noszenia przez psa i z powodzeniem może być zastosowana do szkolenia mniejszych psów . Zarówno pilot jak i obroża elektroniczna zasilane są poprzez wymienne baterie.

Urządzenie marki Num’axes posiadają certyfikat ECMA, co gwarantuje, że zostały one przetestowane nie tylko pod kątem skuteczności, ale co najważniejsze są to produkty pewne pod względem bezpieczeństwa stosowania.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.