Trening z psem za pomocą obroży elektrycznej

Na świecie występuje wiele rodzajów różnych ras psów. Szukając odpowiedniego towarzysza na długie lata warto jest wziąć pod uwagę zaadoptowanie Spaniela bretońskiego. Jest to idealny wybór dla miłośników polowań, gdyż bardzo szybko się uczy i jest niezawodnym pomocnikiem. Jest on bardzo mocny, silny i potężny. Na ogół szata jego jest dwubarwna, łaciata lub nakrapiana, jednakże trafiają się i okazy w jednolitym kolorze. Żyje zazwyczaj do dwunastu lat. Ten pies kocha świeże powietrze, jest pełen radości życia, a w dodatku to wyśmienity sportowiec. Podczas polowań jest bardzo wytrwały, czujny, dobrze wytresowany, samorzutnie wystawia zwierzynę. Ten pies niezwykle szybko chłonie nowe wiadomości i dokładnie wypełnia swe obowiązki. Może brać udział w polowaniach zarówno na ptactwo, jak i na grubego zwierza.

Prosta obroża elektroniczna

Będąc w domu z rodziną niewiele szczeka i kocha dzieci. W tresurze tego właśnie czworonoga dobrze może posłużyć wykorzystanie elektrycznej obroży dla psa Innotek FS-15E. Jest to najtańsza, bardzo skuteczna obroża dla psa. Posiada ona certyfikat ECMA. Zasięg pracy tego produktu wynosi 125 metrów w wolnej przestrzeni. Jest ona odporna na deszcz i daje do dyspozycji siedem poziomów impulsów. To gwarantuje nam efekty szkolenia zarówno psów mniejszych oraz średnich. Zaletą produktu jest bardzo mały pilot, najmniejszy w tej klasie sprzętu. Ta obroża elektryczna jest bezpieczna dla psów, co potwierdza wcześniej wspomniany certyfikat. Pilot znajdujący się w urządzeniu zasilany jest za pośrednictwem baterii A23 12V. Natomiast obroża elektryczna wykorzystuje baterie L1325F 6V.

Oba typy baterii można bez problemu dokupić. Pasek do mocowania urządzenia może być regulowany od 23 do 55 cm. Wykorzystanie najwyższej jakości sprzętu zakupionego u dostawcy znanego w branży daje gwarancję uzyskania najwyższych efektów w pracy z psem. Materiały sprawdzone, produkowane przez najlepszych producentów oferuje znany ze swej solidności sklep internetowy Easypet.pl. Kupując ich produkty można mieć pewność, że są one sprawdzone, działają i z pewnością przyniosą oczekiwane rezultaty. W przypadku jakichkolwiek pytań do dyspozycji klientów jest udostępniony specjalny czat gg, dzięki któremu konsultanci pomogą i doradzą przy zakupach. Można również dzwonić na infolinię, której numer podany jest na stronie. Profesjonalne obroże zapewniają prowadzenie treningu na najwyższym poziomie z wynikami, których nie powstydziliby się najlepsi zaklinacze psów.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.