Polecamy obroże antyszczekowe dostępne na rynku

Jeśli nasz pies uwielbia szczekać bez powodu, wystarczy zapoznać się z szeroką ofertą obroży antyszczekowych dostępnych na rynku. Jednym z polecanych modeli jest oferowana przez markę SportDog obroża NoBark 18 przeznaczona dla psów dużych i średnich ras. Charakteryzuje się ona posiadaniem dwóch odrębnych czujników. Jeden z nich opiera swoje działanie o dźwięk, drugi o drgania krtani. Jest to profesjonalne wyposażenie, które daje nam gwarancję, że produkt spełni swoją funkcję i pies zrezygnuje z uporczywego ujadania bez powodu. Obroża posiada aż osiemnaście poziomów impulsów, które można dostosować do wrażliwości psa, który aktualnie nosi obrożę na szyi i podlega jej działaniu. Produkt jest wodoodporny. Właściciele, którzy zdecydowali się na zakup modelu NoBark 18, są bardzo zadowoleni w efektów, jakie zauważyli w bardzo krótkim czasie. Produkt posiada oczywiście certyfikaty, które gwarantują bezpieczeństwo naszemu czworonożnemu przyjacielowi.

Bezawaryjne obroże przeciw szczekaniu psaInną propozycją jest obroża dla małych psów, którą wprowadziła na rynek marka DT Systems. Ultra Min-E 2090 to bardzo lekka i niewielka obroża, która idealnie nadaje się dla małych pupili. Czujnik wibracji krtani zapewnia nam to, że pies dostanie impuls korekcyjny tylko wtedy, kiedy sam zaszczeka. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ nasz pupil nie zostanie ukarany za szczekanie psa sąsiadów lub tego, który akurat przechodził obok naszej furtki. Produkt jest całkowicie wodoodporny, co pozwala na stosowanie go także w czasie deszczu oraz w ogrodzie podczas złej pogody kiedy wszystko ocieka wodą.

SportDog proponuje nam obrożę NoBark 10R, która może być zanurzona na głębokość 7,6 m. Jest to charakterystyczna cecha tego modelu. Ponadto oferuje nam on możliwość regulowania siły impulsu, który jest wysyłany w momencie wykrycia szczekania przez technologię Perfectbark. Obroża ustala odpowiedni poziom impulsu i zapobiega temu, aby pies otrzymywał zbyt silną impuls. Dogtra oferuje nam model YS300, który możemy zastosować dla małych, średnich oraz dużych psów. Obroża posiada siedem trybów pracy, dzięki czemu możemy dostosować jej działanie do wrażliwości naszego ulubieńca. Jeśli nasz pies ma długą sierść, w zestawie znajdziemy dodatkowe elektrody, które gwarantują efektywne działanie przy długiej sierści.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.