Obroże elektryczne dla psów

Jak działają obroże elektryczne dla psów ?

obroże-elektrycznePrzedstawiamy elektryczne obroże wykorzystywane do amatorskiej i profesjonalnej tresury psów. Czy wiesz jak poprawnie używać obroży elektrycznej ? Przeczytaj recenzje markowych obroży stosowanych do szkolenia psów. Sprawdź też jaki typ obroży można zastosować do rozwiązania problemów z konkretnym zachowaniem się psa.

Na naszej stronie przedstawiamy tylko markowe obroże elektryczne takich producentów jak Innotek, PetSafe, Dogtra, SportDOG, Multivet czy PAC. Opisujemy klasyczne obroże elektryczne stosowane przez treserów i amatorów szkolenia psów, obroże ograniczające problemy ze szczekaniem lub wyciem psa oraz specjalne obroże elektryczne współpracujące z systemami elektronicznych niewidocznych ogrodzeń dla psów. Zobacz jak szybko uzyskać efekty niedostępne przy innych metodach treningu psa.

Czy wiesz, że obroża elektryczna może być sterowana za pośrednictwem pilota na odległość przekraczającą nawet 1.000 metrów ? Czy wiesz jak używać tego typu obroże do śledzenia i kontroli psa poruszającego się w trudnym terenie ? Czym jest teletakt, obroża indukcyjna i obroża elektroniczna ?

Wszystko na ten temat w naszym serwisie o obroży elektrycznej dla psa. Twój pies też może być pod kontrolą.