Obroża do tresury PAC BXT

Zestaw z obrożą elektryczną BXT irlandzkiej marki PAC przeznaczony jest do tresury profesjonalnej jak i amatorskiej ze względu na prostotę obsługi pilota. Zasięg jaki oferuje ten zestaw treningowy to 600 metrów, jednak istnieje możliwość zakupu dodatkowej anteny, by wydłużyć ten zakres pracy aż do 1000 metrów.

Pilot obsługiwać może dwie obroże elektryczne jednocześnie. Służą do tego dwa osobne rzędy przycisków. Dlatego też jednoczesna tresura nawet dwóch czworonogów jest dużo łatwiejsza. PAC BXT oferuje aż 11 poziomów impulsów – długich korekcyjnych oraz krótkich ostrzegawczych. Jak każdy dobry zestaw posiada także funkcję ostrzegania dźwiękowego.

Wysoką jakością charakteryzuje się również obroża. Jest w pełni wodoszczelna, dzięki czemu pies może nawet zanurzyć się w wodzie. Producent gwarantuje pełną wodoszczelność aż do 10 metrów zanurzenia. Ponadto jest ona zasilana na doładowywany akumulator, który znacznie wydłuża okres pracy.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.