Niewidzialne ogrodzenie dla psa i kota

Na rynku dostępne są urządzenia jakim jest elektryczny pastuch dla psa. Właściciele kilku zwierząt też mogą również korzystać z tego produktu. Producenci niewidzialnych ogrodzeń pomyśleli również o osobach posiadających większą liczbę podopiecznych. Bez znaczenia czy masz klika kotów, kilka psów małych i dużych czy psy i koty równocześnie. Wszystkie zwierzęta możesz kontrolować przy pomocy jednego urządzenia. Systemy dają możliwość zastosowania nieograniczonej liczby dodatkowych obroży elektrycznych dla kolejnych ulubieńców.

Elektryczny pastuch dla kota PetSafeMarka PetSafe jako pierwsza po urządzeniu jakim jest elektryczny pastuch dla psa zaoferowała możliwość dołączenia urządzenia jakim jest obroża elektryczna dla kota. Dzięki swoim małym ergonomicznym kształtom obroża jest wygodna w użytkowaniu dla tych drobnych zwierząt. Siła impulsu została tak dobrana aby była odpowiednia do wrażliwości jaką posiadają koty. Dla tych co obawiają się, że sprytny pupil wejdzie na drzewo i przeskoczy na drugą stronę płotu firma PetSafe też ma rozwiązanie. Urządzenie posiada możliwość ustawienia długości strefy aż do 8 metrów od przewodu. Obroże dla psów są również zróżnicowane pod względem wielkości oraz siły impulsów aby można je było łatwo dopasować do wagi i charakteru naszego pupila.

Obroża elektryczna do ogrodzenia Numaxes CanifugueDrugim producentem, który udostępnia małe obroże dla kotów jest firma Num’axes. Obroża elektryczna dla kota lub małego psa wyposażona została w akumulatorek, który pozwala na 80h ciągłej pracy. Dzięki temu nie musimy się martwić o koszty związane z wymienianiem baterii. Waga urządzenia to zaledwie 23 gram  dzięki czemu jest bardzo kompaktowa w użyciu dla małych zwierząt. Sam zestaw oferuje aż 8 poziomów impulsów oraz ostrzeżenie dźwiękowe. Dla posiadaczy większych ogrodów umożliwiono rozbudowę systemu do 800 metrów dodatkowym przewodem. Elektryczny pastuch pozwala na kontrolę psów różnych rozmiarów poprzez zastosowanie różnych obroży  elektrycznych, które współpracują z jedną centralką.

Niewidzialne ogrodzenia tych marek posiadają certyfikat ECMA, który gwarantuje, że są skuteczne w stosowaniu i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.