Niewidzialne ogrodzenia marki Innotek

Większość właścicieli psów mieszkający w domu z pięknym ogrodem nie mogą sobie poradzić z niepoprawnym zachowaniem swojego pupila. W większości przypadków pies podkopuje siatkę, rozkopuje rabaty kwiatowe, krzewy, wskakuje do oczka wodnego i ogólnie demoluje ogród. Można temu zaradzić dzięki systemowi niewidzianego ogrodzenia. W Internecie ale i nie tylko można spotkać wiele systemów tego typu. Należy jednak pamiętać żeby nie sugerować się ceną gdyż nie zawsze niska cena idzie w parze z dobrą jakością. Systemy, na które warto zwrócić uwagę wyprodukowane zostały przez amerykańską markę Innotek. W swojej ofercie posiadają oni dwa typy niewidzialnych ogrodzeń. Pierwszy z nich to Innotek HF-025E, który jest najtańszym ogrodzeniem posiadającym certyfikat ECMA gwarantujący bezpieczeństwo stosowania.

Ogrodzenie Innotek hf25-we

Przeznaczony jest dla mniejszych i średnich ras psów. W zestawie znajduje się 150 metrów kabla lecz można rozbudować go do 450 metrów, obroża zasilana na baterię 6V oraz nadajnik, z którego wyprowadzamy przewód. Ogrodzenie to posiada jeden poziom impulsu korygującego. Do zestawu można dokupić dodatkowe obroże, dzięki czemu nasz elektryczny pastuch będzie mógł kontrolować większą ilość psów czuwając nad porządkiem w naszym ogrodzie.
Drugie ogrodzenie to rozwiązanie dla bardziej wymagających klientów. Stworzone dla małych, średnich oraz większych psów. Ogrodzenie SD-2100E wyposażone jest w kilka innowacyjnych rozwiązań, które swoją funkcjonalnością zdają się wychodzić naprzeciw trudnym sytuacjom. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem jest podtrzymywanie zasilania przez 8 popularnych paluszków w razie awarii prądu.

Pastuch dla psa Innotek SD-2100Producent deklaruje, że dzięki dokupieniu 8 baterii AAA możemy zabezpieczyć system niewidzialnego ogrodzeniu nawet na 40 godzin! Kolejnym praktycznym rozwiązaniem jest indukcyjne ładowanie obroży. W razie gdy obroża sygnalizuje rozładowanie baterii należy położyć ją na centralce, która ją ładuje. Ogrodzenie to przeznaczone jest do większych powierzchni. W zestawie co prawda znajduje się 150 metrów kabla, jednak po dokupieniu można kształtować ogrodzenie na długości nawet 1500 metrów bieżących. Ogrodzenia te jak widać dość znacząco różnią się od siebie. Elektroniczny pastuch HF-025 zdaje się doskonałym rozwiązaniem dla mniej wymagających klientów. Rozwiązania zastosowane w tym systemie są wystarczające by zadowolić przeciętnego nabywcę. Ogrodzenie SD-2100 to system, który zadowolić powinien najbardziej wybrednego nabywcę. Zastosowane w nim rozwiązania są innowacyjne i praktyczne.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.