Niewidoczne ogrodzenie Dogtra EF3000 GOLD

Ogrodzenie EF3000 GOLD marki Dogtra to najlepszy jak do tej pory elektryczny pastuch z obrożą na polskim rynku. Jeżeli chodzi o markę to jest to jeden z czołowych producentów elektroniki do tresury psów, biorąc pod uwagę jakość. Są to urządzenia bezawaryjne, a ponadto zawsze w pełni wodoodporne. Obroże elektryczne z zestawów ogrodzeń czy zestawów z pilotem są zawsze wykonane z niezwykłą starannością.

ef3000gold

Omawiając to niewidoczne ogrodzenie warto skupić się na obroży elektrycznej. Posiada ona aż pięć trybów pracy oraz bodziec ostrzegawczy. Ostrzeżenie to dźwięk połączony z wibracjami. Jest to niezwykle skuteczna forma w przypadku dużych psów. Ogrodzenie można również zaprogramować w taki sposób, by tej strefy ostrzegawczej nie było. Obroże elektryczne do tego ogrodzenia zasilane są na akumulatorki Li-Po – ładują się one tylko dwie godziny. Warto nadmienić, że odbiornik obroży umiejscowiony jest na pasku wykonanym z tworzyw antybakteryjnych, zaś elektrody wykonane są ze stali chirurgicznej.

Elektryczny pastuch Dogtra jest również bardzo zaawansowany pod względem funkcji nadajnika. Ogrodzenie można rozbudować do tysiąca siedmiuset metrów. Strefę zakazaną dla psa reguluje się w zakresie od jednego do pięciu metrów. Oczywiście nadajnik informuje o przerwanej pętli ogrodzenia.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.