Niewidoczne ogrodzenia dla dwóch psów

Marki takie jak Pet Safe posiadają w swoich ofertach niewidoczne ogrodzenia opracowane specjalnie z myślą o dwóch psach. Nie muszą to być wcale zestawy zaopatrzone w kable – bardzo wygodne i wcale nie mniej efektywne są także bezprzewodowe pastuchy elektryczne.

Oczywiście, w przypadku takiego właśnie zestawu zaopatrzonego w dwie obroże cena jest odpowiednio wyższa – przeciętnie mieści się ona w granicach pomiędzy jednym i pół tysiącem złotych a trzema tysiącami. Każda taka obroża zaopatrzona jest w odbiornik, który współpracuje z nadajnikiem. Zestawy marki PetSafe można także nabyć w formie ogrodzenia dla kota + psa, ze specjalną obrożą elektroniczną właśnie dla tego mniejszego pupila.

Nadajnik ustawia się wszędzie tam, gdzie pies jest niekoniecznie mile widziany. Siłę emitowanego przez obrożę impulsu można dostosować – w zależności od potrzeb – do temperamentu czworonoga. Impuls może być zatem „ustawiony” na jednym z sześciu poziomów. W zestawie do każdej z dwóch obroży są dołączone również elektrody – przystosowane do zwierząt zarówno o krótkiej, jak i o długiej sierści. Każdą obrożę przez użyciem można odpowiednio przetestować.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.