Koniec ze zniszczonym ogrodem przez Twojego pupila

Gdy w domu pojawi się nowe zwierzę, pies lub kot z pewnością na samym początku może pojawić się wiele problemów. Często zdarza się tak, że pies lub kot niszczy, skrzętnie pielęgnowane przez ciebie rośliny, ucieka do sąsiadów. Otóż dla tych z państwa, którzy mają podobne problemy z pupilami stworzono niewidzialne ogrodzenie. Dzięki niemu zabezpieczysz teren przed ucieczkami twych pupili, niszczeniem ogrodów, zanieczyszczaniem piaskownic, itd. Jeśli chcesz ograniczyć interwencje, w przypadku opieki nad psem lub kotem, do prawdziwego minimum, to wystarczy, że na swej posesji zainstalujesz niewidzialne ogrodzenie.

Chroń swój ogród przed psem i kotemInstalacja tego akcesorium nie wymaga od ciebie znajomości z zakresu wiedzy technicznej, posiadania zaawansowanych narzędzi. Sprzęt możesz uruchomić praktycznie o każdej porze roku, a do tego wystarczy ci jedynie około 30 minut wolnego czasu. Inwestując tak niewiele czasu możesz cieszyć się z użytkowania tego sprzętu przez długie lata. Nie musisz się już decydować na wybór szczęśliwy pies, czy może piękny zadbany ogród. Dzięki nowoczesnym akcesoriom masz możliwość odpowiedniego zabezpieczenia. Najczęściej kupowane, standardowe zestawy niewidzialnych ogrodzeń składają się z elementu takiego jak elektryczna obroża dla psa lub kota, przewód, który otacza teren, strefę, w której pies nie powinien przebywać, a także nadajnik, który powinno umieścić się na terenie domowego ogrodu, altany, bądź też w domowym pomieszczeniu gospodarczym.

Instalacja jest na prawdę bardzo prosta. Po włączeniu systemu sam masz możliwość określenia zakresu terenu strefy ostrzegawczej, a także i zakazanej dla twojego pupila. Gdy Twój pupil zbliży się do strefy, w której nie powinien przebywać, początkowo usłyszy ostrzegawczy sygnał dźwiękowy. W przypadku, gdy pies lub kot nie posłucha i się nie wycofa, obroża poda pupilowi impuls elektrostatyczny. Pamiętaj o tym, że sam decydujesz o sile tego impulsu. Możesz go ustawić według wymagań dla poszczególnego typu psa. Proste akcesorium, które z pewnością pomoże ci w codziennym pilnowaniu Twego pupila. Dziś już nie musisz szczelnie grodzić swej posesji. Wystarczy, że otoczysz ją niewidzialnym ogrodzeniem. Masz pełną kontrolę.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.