Jaka obroża elektryczna przeciw szczekaniu małego psa ?

Posiadacze małych psów często stają przed problemem szczekania i wycia swojego psa.

Obroża elektryczna na szczekanie dla małego psa

Obroża elektryczna na szczekanie dla małego psa

Jeśli dochodzi do sytuacji, że Twój pies staje się uciążliwy dla otoczenia i zaczynasz spotykać się z wrogością ze strony sąsiadów rozwiązaniem może być obroża elektryczna przeciw nadmiernemu szczekaniu i wyciu psa. Tego rodzaju obroże elektryczne mogą być stosowane u psów które ukończyły 6 miesięcy i nie chorują. W zasadzie obroża antyszczekowa może być używana jak podaje większość producentów przez około 8 do 12 godzin dziennie, a więc jest doskonałym rozwiązaniem jeśli pracujesz i pod Twoją nieobecność pies nadmiernie hałasuje.

Nie każda obroża elektryczna ograniczająca szczekanie może być jednak stosowana u psów małych ras. Szukając naprawdę taniego sposobu na rozwiązanie problemu spotkasz na przykład tanie chińskie podróbki i produkty no-name. Szybko się jednak przekonasz że, najtańsze obroże antyszczekowe działające na zasadzie nieprzyjemnych dla psa ultradźwięków nie zawsze sprawdzają się w praktyce, a część tanich obroży elektrycznych przeciw szczekaniu może być dla psa wręcz … niebezpieczna.

Kierując się wyborem dobrej obroży elektrycznej ograniczającej szczekanie psa zwróć uwagę czy pochodzi ona od renomowanego producenta (na przykład PetSafe, Innotek, Dogtra, Multivet) i czy posiada certyfikat ECMA, który poświadcza wysoką jakość obroży i bezpieczeństwo psa. Z bogatej oferty urządzeń przeciw szczekaniu na uwagę zasługuje na przykład elektryczna obroża antyszczekowa Pet Safe Bark Collar, która rewelacyjnie sprawdza się u psów małych ras i działa nie tylko ograniczając szczekanie psów ale również jest w stanie poradzić sobie z nadmiernie uciążliwym dla otoczeniem ujadaniem lub wyciem Twojego psa.

Obroża antyszczekowa marki Pet Safe model Bark Control Collar została wyposażona w sensor wibracji krtani. Dzięki temu obroża doskonale reaguje nie tylko na uporczywe szczekanie ale również ograniczy wycie psa. Ten zaawansowany system rozpoznawania ujadania psa został opatentowany przez Pet Safe.

Obroża elektryczna Bark Collar posiada sześć automatycznie dobieranych trybów pracy. Obroża dopasowuje siłę impulsu automatycznie do temperamentu psa, stopniowo zwiększając impuls w trakcie szczekania lub wycia, aż do poziomu który rozpozna jako właściwy dla danej sytuacji.

Jest to obroża antyszczekowa o wadze tylko 40 gram co umożliwia jej stosowanie również przez mniejsze psy. Może być stosowana od wagi psa powyżej 3.6 kg.

Uniwersalne elektrody zastosowane w tym modelu pozwalają na stosowanie obroży zarówno u psów z krótką jak i z długą sierścią. Zasilanie zapewnia super lekka bateria RFA-67 co powoduje, że obroża może być stosowana zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i w trudnych warunkach pogodowych np. w ogrodzie.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.