Elektryczne obroże 100M Trainer

100 M Trainer dla małych psów (3,6 – 18 kg) opracowany został z myślą o małych psach. Samo urządzenie natomiast nie jest ani duże, ani ciężkie – jego waga wynosi bowiem zaledwie sześćdziesiąt gramów. Działa ono w zasięgu dochodzącym do maksymalnie stu metrów. Sprzedawane jest w komplecie między innymi z pilotem, dzięki któremu można sterować pracą obroży, regulować intensywność oraz częstotliwość emitowanych przez nią impulsów i tym podobne.

100m

Model 100M Trainer dla dużych psów (18kg+) przeznaczony dla psów, których masa ciała wynosi więcej aniżeli osiemnaście kilogramów – czyli dla większych zwierząt. długość obroży można regulować wedle zapotrzebowania – maksymalna wartość w tym zakresie wynosi osiemdziesiąt centymetrów. Obroża waży sto gramów, w związku z czym dla większego czworonoga nie stanowi żadnego obciążenia. Zasięg tego urządzenia wynosi sto metrów. Obroża sterowana jest za pomocą pilota. Źródło jej zasilania stanowią dwie baterie CR-2032.

Oba typy tej obroży elektrycznej posiadają wiele bardzo przydatnych funkcji – w szczególności chodzi tu o funkcję Booster, sygnał staje się bardziej intensywny, jeśli sytuacja okazuje się awaryjna. Piloty są wodoodporne – podobnie jak i obroże. To sprawia, że taki zestaw nadaje się do pracy z psem w gorszych warunkach atmosferycznych – na przykład wtedy, gdy pada deszcz.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.