Elektryczna obroża i koty w ogrodzie

Niewiele osób wie, że istnieją również elektroniczne systemy treningowe… dla kotów. Wiele problemów wychowawczych dotyczy właśnie kotów, więc nie widzę kompletnie przeciwwskazań do stosowania takich urządzeń w przypadku kotów. Oczywiście obroże elektryczna dla takiego zwierzęcia musimy mieć odpowiednie parametry i niewielki rozmiar oraz wagę.

Obroża elektryczna dla kota to nic innego jak niewidoczne ogrodzenie z obrożą. W tym zestawie zastosowane bardzo małą obrożę, z impulsem o regulowanej mocy. Koty przecież też dzielimy na te mniejsze, średnie i większe. Ponadto zestaw ten to produkt marki PetSafe, czyli jest całkowicie bezpieczny oraz wyposażony w certyfikat ECMA.

Do tego zestawu dla kota można zastosować także: dodatkową obrożę elektryczną dla małego, średniego lub dużego psa. Nie ma oczywiście przeciwwskazań by zastosować kolejne “kocie” obroże.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.