Dogtra IQ Plus skutecznym narzędziem w tresurze twojego psa

Zwierzak w naszym domu od chwili pojawienia się potrafi zmienić diametralnie nasze życie. Dlatego decyzję odnośnie tego, czy przygarniemy do domu psa lub kota powinna być odpowiednio przemyślana. Nie może to być chwilowa zachcianka naszego dziecka, bądź też nas samych. Warto dokładnie rozważyć wszelkie za i przeciw. Osoby, które zdecydowały się na wzięcie pod swoją opiekę młodego psa lub kota, powinny zastanowić się nad przygotowaniem go do życia w społeczeństwie. Ta uwaga jest skierowana zwłaszcza do osób, które mieszkają w blokach. To w tych miejscach pies może sprawić najwięcej problemów nam, jak i też sąsiadom. To z myślą o właścicielach producenci produktów do tresury prześcigają się w tworzeniu coraz to lepszych narzędzi ułatwiających pracę ze zwierzętami. Przykładem tego jest elektroniczna obroża dla psa Dogtra IQ Plus.

Obroża elektryczna Dogtra IQ PlusObroża elektryczna Dogtra IQ Plus została opracowana z myślą o większych zwierzakach, co powoduje, że stosować je mogą jedynie właściciele psów, których waga przekracza 10 kg. Obroża jest stosunkowo dobrym narzędziem. To z tego względu, iż pozwala nam na sprawowanie nadzoru nad zwierzakiem w obrębie do 400m. Od dziś możesz z powodzeniem tresować psa na wolnym powietrzu bez obaw o to, że ucieknie, pobiegnie za innym psem, bądź też zaatakuje bez powodu. Mając w ręce pilota możesz odpowiednio sterować swym psem, wykształcać w nim odpowiednie nawyki.

Czym jest elektroniczna obroża psaW skład zestawu wchodzi pilot, obroża, odbiornik, czyli wszystko to, co niezbędne do przeprowadzenia tresury. Należy wskazać, iż zarówno pilot, jak i też urządzenie w obroży są wodoodporne. To bardzo przydatne zwłaszcza wtedy, gdy w obrębie naszego miejsca zamieszkania, w miejscu naszych treningów jest staw lub innego rodzaju zbiornik wodny. Oprócz tego urządzenie pozwala na pracę w trudnych warunkach w czasie deszczu, bądź też, gdy nawierzchnia jest jeszcze błotnista, mokra. Do tego urządzenia istnieje możliwość dokupienia dodatkowych obroży, dzięki czemu z poziomu jednego pilota możemy sterować, nadzorować kilka psów.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis, rozważ jego skomentowanie lub skorzystanie z RSS-a i w konsekwencji otrzymywania informacji o nowych wpisach do Twojego czytnika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Wybacz, komentowanie tymczasowo zabronione.